Pagalba kelyje

Jūsų kelionę visuomet gali apkartinti nenumatytos problemos, tokios kaip pradurta padanga, išsikrovęs Jūsų transporto akumuliatorius ar netikėtai pasibaigęs kuras. Ir čia esame mes, tam jog šios nenumatytos problemos būtų greitai išspręstos teikiame mobilaus serviso paslaugas, o viena jų – pagalba kelyje. Mūsų komanda pagalbą kelyje suteikia visą parą 24/7  ir yra pasiryžę padėti, nesvarbu vairuojate automobilį, mikroautobusą ar sunkvežimį.

Padangos keitimas ir taisymas kelyje

Net ir geriausiems vairuotojams nutinka netikėtumų. Nepamatytas kelyje gulintis varžtas, blogai įvertinta duobė kelyje ar nekaltas užvažiavimas ant šaligatvio gali privesti iki nemalonaus įvykio – oro išsileidimo iš padangos. Net ir menkas pajudėjimas kai padangoje nėra oro gali sugadinti Jūsų padangą visam laikui. Todėl patariame, jei pajutote, jog padangoje trūksta oro, nedelsiant sustokite ir susisiekite su mumis, taip išvengsite kur kas didesnių nuostolių.

Nesvarbu vairuojate automobilį, mikroautobusą ar sunkvežimį, specialiai tokiems darbams yra mūsų pritaikyti mikroautobusai turintys visą reikalingą įrangą suteikti pagalbą kelyje. Susisiekus su mumis visuomet nuodugniai išsiaiškiname situaciją. Vykstant į iškvietimus pasiimame atsarginę padangą tinkamą Jūsų transportui. Atvykę į vietą įvertiname žalą padangai, supažindiname su esama situacija. Jei įmanomas padangos remontas, kuris nekenktų padangos kokybei ir užtikrintų Jūsų saugumą, atliekamas padangos taisymas. Mums rūpi klientų saugumas, todėl jei matome jog remontas pakenktų saugumui atliekamas padangos keitimas į atsarginę padangą, jog saugiai pasiektumėte kelionės tikslą. Mobilus servisas gali atvykti į Jūsų nurodytą vietą ir suteikti reikalingą pagalbą:  atsarginio rato keitimas, atsarginės padangos pristatymas, naujų ir naudotų padangų pristatymas, padangų remontas, padangų montavimas kelyje.

Avarinis užvedimas

Avarinis užvedimas yra susijęs su Jūsų transporto akumuliatoriumi, o akumuliatoriaus darbą lengva laikyti savaime suprantamu dalyku, įkišame raktelį į degimo spynelę, pasukame ir akimirksniu mūsų variklis atgyja. Bet kas atsitiks, kai sugenda jūsų automobilio akumuliatorius, o Jūs esate ne namuose ir negali išvažiuoti? Tuomet Jums yra reikalinga mūsų paslauga pagalba kelyje.

Avarinis užvedimas mūsų komandos atliekamas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams ir kitai įvairiai technikai, naudojant su specialia tam pritaikyta įrangą. Todėl išsikrovus akumuliatoriui neverta panikuoti, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Kuro pristatymas

Visi skubame lekiame ir kartais pasimiršta atrodytų paprastas dalykas – pažvelgti į kuro rodyklę. Kartais perdėtas pasitikėjimas savo transporto priemone, jog ji dar turi užtektinai kuro nuvykti iki tikslo, ir tik vėliau reikės užsukti į degalinę pakiša koją. Kai suvokiame, jog kuras pasibaigė jau būna vėlu ir tenka sustoti ten kur nesinorėtų – kelyje. Susiduriame su įvairiais įvykiais kelyje, neretai tenka padėti žmonėms kurie atskleidžia, jog planavo sustojimą pasipildyti kuro, tačiau per klaidą pravažiavo degalinę, o iki kitos kuro tiesiog neužteko. Dirbame tam, jog Jūsų problemos būtų išspręstos kuo greičiau ir nesukeltų didelių rūpesčių, tad jei jums reikalinga pagalba kelyje, nedvejodami kreipkitės ir mes pasirūpinsime kuro pristatymu.

kuro pristatymas

Skubi pagalba kelyje

Pagalbą kelyje: pradūrus padangas kurioms reikalingas padangų remontas, sprogus padangoms – padangų pristatymas ir keitimas ar atsarginio rato keitimas, neužsiveda automobilis dėl išsikrovusio akumuliatoriaus –  pasiūlysime avarinį užvedimą, pasibaigus kurui – kuro pristatymą kelyje. Skubios pagalbos kelyje kainoraščius rasite čia.
 
Nutikus problemai kelyje galite kreiptis į mus visą parą 24/7.
 
 

Dažniausiai užduodamus klausimus bei naudingą informaciją apie mobilų servisą, pagalbą kelyje, padangų keitimą, padangų remontą, ratų bei padangų priežiūrą , kondicionierių pildymą, bei akumuliatorius rasite mūsų puslapyje naudinga informacija.