Padangų montavimas kaina

Padangų montavimo kainą savo turimai transporto priemonei Jums reikalingai paslaugai peržiūrėti galite pasirinkę kategoriją apačioje. Gauname komentarų apie kitus montavimo servisus dėl neaiškių kainodarų, klaidingų kainų pateiktų svetainėse ar stenduose siekiant privilioti klientus, galiausiai tikrosios kainos atskleidžiamos tik atlikus darbus. Mūsų padangų montavimo kainą galite sužinoti pasirinkus norimą paslaugą apačioje, bei garantuojame jog ji nepakis atlikus darbus. Taip pat prekiaujame padangomis.
padangu montavimas kaina

Mobilaus padangų montavimo kaina

Vis dar susiduriame su nuomone, jog mobilus padangų montavimas kainuoja žymiai daugiau nei įprasti servisai, siekiame paneigti šį mitą, teikdami aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Stacionarūs servisai vis dar vilioja savo klientus nemokamu internetu ar kavos puodeliu ant minkštos sofos, tačiau ar to Jums reikia? Galiausiai visi šie malonumai atsispindi gaunamų sąskaitų dydžiuose.

Kodėl naudingas mobilus servisas?

Mes siūlome neatsitraukti nuo savo darbų, nelaukti varginančiose eilėse ir neleisti savo laiko servisuose, kai tą laiką produktyviai galite išnaudoti kitur. Pasirinkite reikalingą paslaugą ir įsitikinkite, jog mobilus servisas suteikia puikią padangų montavimo kainą!

Automobilių padangų montavimo kainoraštis

Atliekame padangų montavimo, remonto, balansavimo darbus lengviesiems automobiliams, mikroautobusams pagal iškvietimą planinių - sezoninių keitimo metu.

Skaityti daugiau

Sunkvežimių padangų montavimo kainoraštis

Atliekame sunkvežimių padangų montavimo bei padangų remonto darbus, galime pakeisti ratus dirbame tuomet kai mūsų labiausiai reikia ir ten kur reikia.

Skaityti daugiau

Skubios pagalbos kelyje kainoraštis

Teikiame skubią pagalba kelyje visą parą, nesvarbu reikalingas padangos remontas ar keitimas kelyje automobiliui ar sunkvežimiui padėsime visuomet 24/7.

Skaityti daugiau

Sekite mus socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram paskyrose.