Naudinga informacija

Naudinga informacija Jūsų patogumui suskirstyta į kategorijas kuriose galite sužinoti informaciją rūpimais klausimais šiomis temomis : padangų keitimas , mobilus servisas, padangų remontas, ratų bei padangų priežiūra , kondicionierių pildymas ir remontas.

Mobilus servisas

Kokias transporto priemonės aptarnauja mobilus ratų servisas?

Mobilus ratų servisas suteikia paslaugas tokias kaip padangų keitimas, padangų remontas, kondicionierių pildymas, pagalba kelyje nutikus bėdai su padangomis, avarinis užvedimas. Visos šios paslaugos atliekamos lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams. Teikiame pagalbą kelyje visą parą. 

Daugiau informacijos apie mus rasite čia, taip pat sekite mus socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose.

Kur rasti Jūsų padangų montavimo servisą?

Turime Jums gerą žinią, pasinaudodami mobilaus serviso paslauga, mes atvyksime pas Jus, Jums patogiu metu. Stacionaraus padangų montavimo serviso neturime, mūsų įmonė specializuojasi tik į mobilias paslaugas. Daugiau informacijos apie mobilų padangų montavimą, padangų remonto darbus ir mūsų teikiamas paslaugas galite sužinoti čia.

Padangų keitimas

Kada yra sezoninis padangų keitimas?

Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis. Šiltuoju metų laiku rekomenduojama eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis. Žiemos sąlygoms užsitęsus, dygliuotų padangų naudojimas gali būti pratęstas susisiekimo ministro įsakymu.

KET 230 punkte nurodyta, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, išskyrus mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius, ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius eksploatuoti su vasarinėmis padangomis draudžiama gruodžio–vasario mėnesiais, taip pat kovo–lapkričio mėnesiais, jeigu bent dalis važiuojamosios dalies, kuria važiuojama, yra apsnigta ar apledėjusi.

Domina padangų keitimas sezono metu? Susiekite jau šiandien.

Kaip išsirinkti padangas pagal automobilį?

Prieš pirkdami padangas pirmiausiai patikrinkite savo transporto priemonės rato dydį, kuris būna parašytas vidinėje ratlankio dalyje, tačiau jeigu neturite galimybių pažiūrėti, rato dydį taip pat galite rasti ant esamos padangos šono, rato dydis yra žymimas raide R bei dviems skaičiais, pavyzdžiui: R15, R16, R17 ir kt., taip pat atsižvelgite į gamintojo rekomendacijas, šią informaciją dažniausiai galite rasti atsidarę vairuotojo dureles, degalų bakelį ar automobilio žinyne.

Populiarus lengvųjų automobilių padangos dydis: 205/55R16 91V, tačiau ką tai reiškia?

  • 205 – apytikslis padangos plotis milimetrais.
  • 55 –  šoninės sienelės aukštis kaip padangos pločio procentas, šiuo atveju 55 % iš 205 mm.
  • R – konstrukcijos tipas.
  • 16 – rato skersmenuo, matuojant coliais.
  • 91 – apkrovos indeksas (referencinė diagrama, nurodanti didžiausią leistiną padangos svorį).
  • V – greičio indeksas.

Kilus daugiau klausimų susiekite su mūsų komanda ir mes Jums padėsime.

Kaip dažnai reikia keisti padangas?

Yra daug veiksnių lemiančių, kaip dažnai reikia keisti automobilių, mikroautobusų ar sunkvežimių padangas, atsižvelgiant į naudojimo reguliarumą, vairavimo sąlygas ir kt. Saugiausias būdas – kas mėnesį apžiūrėti padangas ar nėra nusidėvėjimo požymių. Jei pastebėjote netolygų padangų susidėvėjimą, įtrūkimą ar suskilinėjimą rekomenduojamas padangų keitimas nedelsiant.

Keičiant padangas taip pat reikia atsižvelgti į sezoną. Mes galime pasiūlyti platų padangų pasirinkimą, ir esame pasiruošę Jums padėti. Susipažinti su mobilaus serviso paslaugomis galite čia.

Ratų bei padangų priežiūra

Koks padangų slėgis yra tinkamas?

Visada naudokitės transporto priemonės gamintojo rekomenduojamą slėgį padangose. Jį galite rasti automobilio žinyne, atsidarę vairuotojo dureles ar degalų bakelį.

Ar vairavimo įpročiai turi įtakos padangų tarnavimo laikui?

Taip, vairavimo įpročiai turi įtakos padangų tarnavimo laikui. Netaisyklingai vairuojant transporto priemonę, padangos dėvesi žymiai greičiau nei įprastai. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų padangos turi susidėvėjimo žymių, tuomet Jums reikalingos kitos padangos bei padangų keitimas.