Mobilus servisas

Mobilus servisas - kas tai?

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis! Galbūt reikia naujų padangų? O gal reikalinga pakeisti automobilio ar sunkvežimio padangas, galbūt jas suremontuoti? Galbūt reikalinga pagalba kelyje? Ar Jūsų transporto kondicionierius neveikia tinkamai? Negalite užvesti savo transporto priemonės dėl išsikrovusio akumuliatoriaus?  Jei į bent vieną klausimą atsakėte sau taip, nedvejokite ir kreipkitės į mus, įsitikinsite mūsų nauda jau šiandien!

mobilus servisas

Mobilus servisas gali atvykti pas jus, bet kuriuo paros metu, nes esant poreikiui dirbame savaitgaliais ir švenčių dienomis. Suprantame, kad laikas kiekvienam iš mūsų yra labai svarbus, todėl UAB „Montaba“ kolektyvas yra pasiruošęs tapti Jūsų patikimu partneriu, sugebančiu greitai ir kokybiškai suteikti reikalingą paslaugą Jūsų technikai. Sutaupyti laiko ir pinigų dar niekada nebuvo taip paprasta. Mobilaus serviso paslaugų kainas ir įkainius galite rasti čia. 

Automobilių padangų montavimas

Atliekame lengvųjų automobilių, mikroautobusų padangų montavimo, balansavimo darbus nutikus bėdai kelyje ar planinių - sezoninių keitimų metu. Suteikiame pagalbą 24/7.

Skaityti daugiau

Sunkvežimių padangų montavimas

Atliekame sunkvežimių padangų montavimo, balansavimo darbus. Suteikiame pagalbą kelyje visą parą, o esant reikalui pakeičiame padangą pakaitine, kad galėtumėte saugiai tęsti kelionę.

Skaityti daugiau

Prekyba padangomis

Prekiaujame lengvųjų automobilių, mikroautobusų, sunkvežimių, kelių remonto technikos bei traktorių padangomis. Perkantiems pas mus, nereikia nieko ieškoti - atvyksime ir permontuosime padangas į Jūsų nurodytą vietą, Jums patogiu metu.

Skaityti daugiau

Padangų remontas

Atliekame padangų remonto darbus lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimių padangoms, bei kameroms.

Skaityti daugiau

Kondicionierių pildymas

Mobilus kondicionierių pildymas. Pildome įvairios technikos kondicionierių sistemas, o esant reikalui nustatome ir pašaliname smulkius gedimus.

Skaityti daugiau

Pagalba kelyje

Sprogus ar prakiurus padangai atliekame padangų taisymą ar padangų keitimą kelyje. Atsarginio rato keitimas. Avarinio užvedimo, kuro pristatymo paslaugos.

Skaityti daugiau

Sekite mus socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram paskyrose.