Pagalba kelyje

Pagalba kelyje – tai viena iš mūsų populiariausių paslaugų kurios gali prireikti kiekvienam. Nesvarbu koks profesionalus vairuotojas esate, ne viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Kada reikalingas mobilus servisas?

pagalba kelyje kaina

Kiekvieną dieną susiduriame su skirtingomis problemomis nutikusiomis vairuotojams, tai gali būti prakiurusi ar sprogusi padanga, pasibaigęs kuras ar išsikrovęs akumuliatorius. Mobilus servisas būtent tam ir yra skirtas, mūsų kvalifikuoti darbuotojai atvyks serviso automobiliu su visa reikalinga įranga pašalinti problemą ir padės Jūsų transportui sugrįžti saugiai į kelią.

Suprantame, kad kartais nutinka nemalonių netikėtumų, todėl mūsų komandos nariai yra pasiekiami 24/7. Todėl mes galime suteikti pagalbą kelyje visą parą nesvarbu ar tai automobilio, mikroautobuso ar sunkvežimio padanga. Mes visuomet padėsime, pasiūlydami padangų montavimą, keitimą ar remontą, ar pristatysime pakaitinę padangą kai tik Jums to reikia.

Taupykite savo laiką

Jūsų transporto priemonė visuomet turi būti puikios būklės, kad galėtumėte atlikti visus darbus laiku ir išlikti saugūs kelyje. Mobilus servisas kelyje padės visuomet. Tai reiškia, kad Jums nereikės gaišti laiko aiškintis kur yra artimiausias servisas, taip pat nebereikės laiko gaišti ten važiuojant ar būti velkamiems. Žinome, kaip svarbu Jums pasiekti kelionės tikslą, ir suprantame, kaip brangiai gali kainuoti Jūsų laikas, o įmonei ar verslui bet kokios prastovos ar pavėluotas pristatymas.

Mobilus servisas naudingas ne tik kelyje

Nereikia apsigauti mobilus padangų montavimo servisas ne tik padeda turint problemą kelyje, tačiau padeda ir kiekvieną dieną kuomet Jums ar Jūsų įmonei yra reikalingas padangų montavimas, padangų remontas, avarinis užvedimas ar kondicionierių pildymas

Teikiame pagalbą kelyje Vilniuje, Vilniaus raj., Trakų raj., Elektrėnų raj., Ukmergės raj, Panevėžio raj., Molėtų raj., Prienų raj., Rokiškio raj., Utenos raj., Anykščių raj., Kupiškio raj.

Jei Jums nutiko bėda, nedvejodami kreipkitės ir mes būtinai padėsime!

 

Automobilių ir mikroautobusų pagalba kelyje

Skubi pagalba kelyje darbo laiku* – 40 Eur

Skubi pagalba kelyje po darbo laiko, savaitgaliais bei švenčių dienomis* – 60 Eur.

Skubi pagalba kelyje naktį  (nuo 23val iki 7val.) – 80 Eur

Reikalingų darbų kainos yra įskaičiuotos į skubios pagalbos mokestį išskyrus jei yra reikalingas sudėtingas padangos remontas kelyje ar naudojama mūsų pakaitinė padanga.

Į skubios pagalbos kelyje darbų kainą yra įskaičiuota padangos remontas arba iki 2 padangų pilnas  permontavimas. Papildomi darbai apmokami įprastais tarifais.

Esant reikalui atlikti įprastus darbus po darbo laiko, savaitgaliais bei švenčių dienomis darbų kaina 2 kartus didesnė nei darbo metu.

Atvykimui taikomas 0.60 Eur/km įkainis, kuris yra skaičiuojamas į abi puses.

Visos kainos nurodytos su PVM mokesčiu.

Sunkvežimių pagalba kelyje

Skubi pagalba kelyje mokestis darbo laiku* – 40 Eur

Skubi pagalba kelyje mokestis po darbo laiko, naktimis, savaitgaliais bei švenčių dienomis* – 60 Eur.

Sunkvežimių pagalba kelyje apmokestinama atvykimo mokesčiu, kuriam taikomas 0.60 Eur/km įkainis, mokestis yra skaičiuojamas į abi puses.

Skubiai pagalbai kelyje darbo laiku taikomi 30% didesni darbų įkainiai, įprastų darbų įkainius sužinosite čia.

Skubiai pagalbai kelyje po darbo laiko, savaitgaliais bei švenčių dienomis: darbų kaina 2 kartus didesnė nei darbo metu (atvykimo mokestis nekinta).

Visos kainos nurodytos be PVM mokesčio.

*Skubi pagalba kelyje mokestis yra taikomas darbams kelyje, bei skubiems užsakymams.

**Lojaliems klientams suteikiamos išskirtinės sąlygos.

Iš anksto sutartiems užsakymams taikomos standartinės kainos, kurias galite sužinoti čia.

Reikalinga skubi pagalba kelyje?