Kondicionierių pildymas

Kada reikalingas kondicionierių pildymas?

Jeigu Jūsų automobilio salone yra gerokai per karšta, nors anksčiau mėgavotės gaiviu šalto oro vėjeliu, jeigu nuolat nustatote žemesnę temperatūrą arba smarkiau įjungiate ventiliatorių, tačiau tai padeda tik truputį ar visai nepadeda, viena iš priežasčių gali būti, kad automobilio sistemai trūksta šaldymo agento (freono).

Mobilus kondicionieriaus pildymas

kondicionieriu pildymas

Naudojame profesionalią įrangą, kuri yra patalpinta serviso automobilyje, tad mums nekyla sunkumų atvykti į Jūsų kiemą, darbovietę, statybų aikštelę ar kitą nurodomą vietą. Taip gebame aptarnauti net ir tokią techniką kurios gabenimo į servisą kaštai yra dideli visgi vykti į servisą nebereikia net ir tokiu atveju, servisas atvyksta pas jus! Jūs galėsite tęsti savo darbus, kol mes atliksime savuosius, vertinkime savo laiką ir išnaudokite jį tinkamai.

Kaip atliekamas kondicionieriaus pildymas?

Transporto priemonės oro kondicionieriaus sistemos pildymas susideda iš kelių dalių. Pirmiausia patikrinama ar sistemoje yra šaldymo agento (freono), patikriname jo likutį, panaudotą šaldymo agentą išsiurbiame, o reikalui esant rekomenduojame atlikti kondicionieriaus sistemos sandarumo testą patikimu azoto dujų būdu,  patikrinę sistemos sandarumą, išgariname drėgmę iš sistemos, ją vakuumuojame, ir tik tuomet vyksta  sistemos užpildymu nauju šaldymo agentu (freonu). Visuomet užbaigę darbą patikriname ar oras sklindantis iš ventiliacijos angų, vėsina jūsų automobilio saloną pagal gamintojo specifikacijas. Pildome įvairios technikos kondicionierių sistemas R134a tipo šaldymo agentu, esant reikalui nustatome ir jeigu įmanoma pašaliname smulkius gedimus.

Reikalinga kondicionieriaus pildymo paslauga?