Padangų montavimas

Padangų montavimo servisų daugybė, tačiau kaip bebūtų gaila ne visi servisai orientuojasi į kokybę. Visgi dažnai sulaukiame klausimo koks yra skirtumas kur montuotis, ar purviname garaže, ar už savo kokybę atsakančiame servise. Automobilių padangų montavimas nėra toks paprastas darbas kaip gali pasirodyti iš pradžių. Tam jog darbas būtų atliktas tinkamai reikalinga profesionali įranga, bei patyręs montuotojas, kuris gebės pakeisti jūsų padangas nepažeisdamas nei padangų, bei nesugadindamas ratlankio. Ratų balansavimas taip pat yra be galo svarbi procedūra padangų keitimo metu, blogai išbalansuotas ratas gali tapti nepatogaus važiavimo ar netolygaus padangos nusidėvėjimo priežastimi. Aukštos kokybės montavimo servisai visuomet jūsų ratą prisuks specialiu įrankiu, kuriame galime reguliuoti prisukimo jėgą, ir prisukti jūsų ratų varžtus jėga tokią kokią rekomenduoja automobilių gamintojai, jog nutikus bėdai kelyje Jūs nesunkiai galėtumėte atsukti savo automobilio ratą ir reikalui esant jį pasikeisti.

padangu montavimas

Verta nepamiršti, kad padangų montavimas turėtų būti jūsų reguliaraus automobilio priežiūrios dalis. Jei neprisimenate, kada paskutinį kartą keitėte padangas, dabar tikriausiai pats tinkamiausias laikas pasitikrinti jų būklę bei įvertinti ar jos tinkamos naudojimui. Jei jos turi sutrūkinėjimų, netolygiai nudilusios ar turinčios kitų matomų defektų rekomenduojame įsigyti naujas. Jūsų automobilio padangos vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant jūsų transporto priemonės saugumą ir patikimumą. 

Mobilus padangų montavimas pagalba ne tik kelyje

Mes siūlome lengvųjų automobilių, mikroautobusų, sunkvežimių padangų montavimą, keitimą ne tik nutikus bėdai kelyje, bet ir planinių keitimų metu. Esame pasiruošę atvykti į Jūsų nurodytą vietą, Jums tinkamu laiku, taip taupant Jūsų brangų laiką ir kitas išlaidas.

Padangų montavimo kaina

Vis dar neretai susiduriame su nuomone, jog mobilaus serviso paslauga yra ne visiems prieinama, todėl norėdami pakeisti nusistovėjusią nuomonę siūlome išbandyti mūsų paslaugas ir įvertinti jų teikiamą naudą Jums.

Kviečiame susipažinti su mobilaus serviso padangų montavimo kaina.

Padangų montavimas įmonėms

Įmonėms turinčioms didesnį valdomų automobilių parką šis sprendimas gelbėja nuo didelių išlaidų jau daugelį metų. Vykti į servisą užima daugybe laiko, eikvojamas kuras, bei darbo laikas. Tad ar vis dar verta vykti į servisą, kai jis gali atvykti pas jus? Susisiekite nurodytais kontaktais ir sutarsime palankias sąlygas padangų montavimo darbams.