Mobilus padangų montavimas: kaina

Mobilus padangų montavimas yra pagrindinė mūsų veikla į kurią specializuojamės jau daugelį metų, todėl turime sukaupę didelę patirtį apie padangas, dalinamės savo žiniomis su klientais, patariame kaip išsirinkti tinkamas padangas, kaip jas prižiūrėti, ko reikėtų vengti. Mums labai svarbu kokybė, todėl kiekvienam klientui siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurias atlikti turime subūrę savo srities profesionalų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės įranga kiekviename iš mūsų įrengtų mobilaus serviso automobilių. Atliekant padangų montavimą saugome Jūsų turtą nuo subraižymų naudodami apsaugas, dirbame su naujomis montavimo staklėmis su kuriomis nenaudojame montiruočių, todėl ratlankio pažeidimo tikimybė sumažėja iki minimumo. Mes teikiame tik mobilias paslaugas, o tai reiškia, kad nereikės niekur vykti, mobilus padangų servisas atvyksta pas jus. Nereikės laukti varginančiose eilėse, galėsite tęsti savo darbus, kol mes atliksime savuosius.

padangu montavimas kaina

Padangų montavimo kaina

Daugelyje servisų padangų montavimo kaina yra kintanti dėl nepaaiškinamų priežasčių, kainoraštyje surašytos kainos atlikus darbus tampa senos, ar randama daugybe priežasčių kodėl Jums kaina yra kitokia. Mes savo klientams iš anksto leidžiame susipažinti su  padangų montavimo kaina, užtikriname, jog atlikus darbus kaina nepakis, nes visi klientai yra lygūs.  Peržvelkite žemiau pateiktas padangų montavimo kaina ir susisiekite su mumis rezervuodami patogų laiką jau dabar!

Kainos yra nurodytos su PVM mokesčiu. Užsakymams kurių darbų suma yra mažesnė nei 40Eur taikomas minimalus 40Eur užmokestis už darbus.

*Pilno permontavimo sąvoka susideda iš visų reikalingų darbų atlikimo: rato nuėmimo, padangos numontavimo, padangos montavimo, rato balansavimo bei rato pastatymo ant automobilio.

** Didesnių nei R20 montavimo kaina kyla 10Eur komplektui pilnam permontavimui per dydį.

*** Žemo profilio (35 ir mažiau aukščio) bei runflat (ROF,RFT) tipo padangoms taikomas papildomas 2.5Eur mokestis montavimo bei numontavimo darbams. Šis mokestis taip pat taikomas ir didelėms visureigių padangoms.

****Atvykimas yra nemokamas iki 5 kilometrų atstumu. Esant didesniam atstumui taikomas 0.60 Eur/km įkainis, kuris yra skaičiuojamas į abi puses.

*****Mikroautobusų pilna montavimo kaina nurodyta už 4 ratus, mikroautobusai turintys daugiau nei 4 ratus darbų suma skaičiuojama nuo ratų kiekio.

******Lojaliems klientams bei didesniems nei 5 automobilių užsakymams taikomos nuolaidos.

Papildomos paslaugos

Ventilio keitimas – 2.5 Eur

Padangos remontas – nuo 10 Eur

Ratlankio valymas, hermetizavimas – 7 Eur/vnt

Padangų išvežimas – 5 Eur/vnt

Sekite mus socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram paskyrose.