Sunkvežimių padangų montavimas

Sunkvežimiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Jais yra gabenamos prekės kurias randame parduotuvėse, gabenami birūs kroviniai naudojami statybose, išvežamos šiukšlės, gabenamas betonas ir dar daugelyje kitų sričių yra naudojama sunkioji technika. Sunkvežimiai kiekvieną dieną įveikia didelius atstumus, todėl jų padangos atlieka didelę svarbą vairavime. Rekomenduojame prižiūrėti sunkvežimio padangų būklę, slėgį juose, reguliariai tikrinti jų nusidėvėjimą.

Įveikiant didelius atstumus padangos dėvisi ir jų savybės prastėja, neretu atveju apie tai suprantama jau per vėlai, kai transportas tampa sunkiai valdomas. Sunkiai suvaldomas sunkvežimis dėl savo didelių gabaritų bei svorio gali padaryti didelės žalos aplinkiniams. Todėl tikimės, jog žvelgiate į savo sunkvežimių padangas rimtai, ir nerizikuojate su netinkamomis padangomis.

sunkvezimiu padangu montavimas

Pastebėjus nusidėvėjusią padangą, ar netinkamo eksploatavimo požymius visuomet rekomenduojame nedelsti ir pasikeisti jas į kitas.

Mobilus sunkvežimių padangų montavimas reikalingas kiekvieną dieną

Puikiai suprantame jog sunkvežimiai sunaudoja didelį kiekį kuro, o ir rasti laiko nuvykti į sunkvežimių padangų montavimo servisą yra sudėtinga. Todėl siūlome Jums sprendimą kurio nauda įsitikinę daugelis sunkvežimių savininkų – mobilaus padangų serviso paslauga. Jūsų sunkvežimiui nebereikia niekur vykti, mobilus ratų servisas atvyksta į Jums patogią vietą patogiu laiku ir naudodami profesionalią serviso įrangą sumontuotą serviso automobilyje keičiame sunkvežimių padangas. Gebame atlikti visus darbus susijusius su sunkvežimio padangomis: montuojame padangas, balansuojame ratus, remontuojame padangas. Nemaža dalis vis dar galvoja, jog tai yra brangi paslauga, tačiau mes esame pasirengę tai paneigti, išbandykite ir suprasite paslaugos naudą! Susipažinkite su sunkvežimių montavimo kaina.

Pagalba kelyje sunkvežimiams

Esame mobilus servisas, tad galime pasiūlyti ir pagalba kelyje. Išsiaiškinsime esamą situaciją reikalui esant suremontuosime ją, ar pristatysime pakaitinę padangą bei ją permontuosime. Tad pradūrus ar sprogus padangai kelyje nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais