Padangų remontas

Padangų remontas yra neišvengiamas

Prevencija yra geriau nei gydymas, bet kartais nutinka visko, ypač transporto sektoriuje padangos pradūrimas yra neabejotina galimybė. Galbūt esate akyliausias vairuotojas – tikrinate savo padangų būklę, apžiūrite ar jos nesusidėvėjo, ar nėra įtrūkimų, įskilimų ar įpjovimų, tačiau padangoje vis tiek gali įstrigti varžtas ar kitas nepageidaujamas objektas.

Padangos taisymas yra sudėtingas procesas

Norint saugiai atlikti padangų remontą, būtina nuodugniai ją patikrinti. Prieš pradedant remontą, padanga turi būti nuimta nuo rato, kadangi ne visi pradūrimai yra matomi išorėje. Pirmiausiai vertinant ar padangą galima taisyti reikia žinoti pažeidimo tipą, dydį ir vietą. Šį darbą palikite UAB „Montaba“ kolektyvui. Kiekvieno remonto metu supažindinsime jus su esama situacija bei galimais sprendimo būdais.

padangu remontas

Pradūrus padangą sustokite tuojau pat!

Verta atsiminti kiekvienam vairuotojui, vos pajutus, kad automobilis elgiasi neįprastai visuomet sustokite. Atlikite automobilio apžiūrą, pažiūrėkite į padangas ar jose netrūksta oro, pastebėjus net ir nedidelį oro sumažėjimą padangoje netęskite kelionės. Net ir menkiausias pajudėjimas be oro gali negrįžtamai sugadinti padangą ir padangos remontas bus neįmanomas, todėl taupykite savo pinigus bei laiką ir pinigus ir pajutus problemą atidžiai apžiūrėkite padangų būklę ir kvieskite kvalifikuotą pagalbą.

Padangų remontas kelyje

UAB „Montaba“ mobilus serviso automobilis atvyks pas jus nutikus bėdai, o darbuotojai patars ar padanga remontuojama ar ją reikėtų pakeisti kita. Jei nutiko taip, jog matote skylę padangos šone, padangų taisymas nėra rekomenduotinas dažniausiu atveju, dėl saugumo sumetimų. Tokiu atveju, pasiūlome įsigyti naujas padangas, ar pristatome pakaitinę padangą. Atliekame padangų remonto darbus lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimių padangoms, bei kameroms. Dirbame tik su aukščiausios kokybės medžiagomis.
Pradūrėte padangą ir reikalingas jos remontas sunkvežimiui ar automobiliui, galbūt mikroautobusui? Kreipkitės, padangų taisymas bus atliktas ten kur esate Jūs.